Okey, dette tar jo bare helt av..

Little Jo

Forelsket i forumet
Vært å snoket litt rundt, ting sprer seg som ild i tørt gress.. Funnet tråder på bim osv.. Jeg er jo ikke noe der lengre, men gikk bare inn for å sjekke om det fortsatt er like dårlig stemning som det alltid har vært, og der kommer det jo frem en del.. (OG JA, SAMME GAMLE KRANGLINGA!! :p) En del linker inn til forumet vårt, ikke rart det er folksomt.. Dette tar jo av, de går ut med navn, folk som "kjenner henne personlig" uttaler seg osv. Blir jo ren heksejakt dette føler jeg, får ondt av dette.. Måtte bare få ut et lite hjertesukk!
 
huf jah det spres fort!
men ikke rart det blir tatt opp da når det faktisk berører veldig mange som har følt med henne og ikke minst opplevd dette selv.
 
men det tar snart slutt så er vi i samme gamle innlegga igjen
 
Nei, det skjønner jo at det blir reaksjoner..Er vel på sin plass det! Men man trenger jo ikke bruke fullt navn, legge ut hjemmeside osv. Dette innelegget hjelper vel heller ikke akkurat på, blir jo bare mer og mer fokus på det. Så man får vel bare slå en strek over det.

Ja, gleder meg til vi er tilbake til det "gode gamle". [:)]
 
Back
Topp