Oj..!

Sjakkruta

Tobarnsmamma <3
VIP
Oktoberskatter 2014
Ikveld så satte lillegutt seg opp selv for første gang! Han så så stolt ut der han satt 

Flere som har gjort det ennå? 
 
Oj det var tidlig?! Så flink han er:-) ikke lenge til han går i den farten der:)
 
Oj! Så flink 

Nå er snuppa mi en måned yngre, men hun løfter hodet og øverste del av ryggen og signaliserer at hun vil sitte. Men jeg tror det er langt igjen til hun kommer opp.
 
Oj ja! det var tidlig! ser Marius prøve.. og e på vei til å sette seg opp for han buer seg opp og frem for å få det til.. prøve så godt han kan..:P 
 
Takk 

Går og går hehe, krypingen er i alle fall like rundt hjørnet. Eneste han mangler nå er å klare å koordinere armer og bein og holde seg oppe i mer en ett "skritt". Nå "stavrer" han mer på en måte, men kommer seg dit han vil på et vis 
 
Oi ja det var tidlig ute, Amina har ikke gjort det enda
 
Oi ja det var tidlig ute, Amina har ikke gjort det enda
 
Han er nok litt tidlig av seg ja. Han er 4,5 mnd gammel 
 
Oi, det var tidlig ja ! Vi er ikke i nærheten enda, da han nettopp har begynt å ville ligge litt på magen, så tror vi har et lite stykke igjen :-)
 


Minnelli skrev:
Oj! Så flink 

Nå er snuppa mi en måned yngre, men hun løfter hodet og øverste del av ryggen og signaliserer at hun vil sitte. Men jeg tror det er langt igjen til hun kommer opp.

Akkurat det samme med lillegutt :) Tviler på at han setter seg opp sjøl om 1 mnd :)
 
Oj, ja det var tidlig! Men det er noen som er det.

Har en på barselgruppa som snart er der også. Drar seg snart opp. Men han er født 17. mai da, så litt eldre enn mi. Men din er vel også mai?
 
28 mai er han født 

Ingen som er i nærheten heller altså.. Visste ikke at han var sååå unormalt tidlig ute 

Men hva er det å forvente da, når jeg gikk rundt bordene når jeg var 7 mnd og både jeg og sambo gikk selve da vi var 9 mnd. Måtte vel bare bli tidlig på'an han her også 
 
Back
Topp