Ny runde med falsk krupp

VestMamma

Elsker forumet
FebbisBebbis2021 ❄️
KO hadde det tidligere i år (januar-fabruar en gang) og hadde det da 3 dager(eller kvelder) på rad..
Når han la seg i går var han helt frisk og vi ante ingen fare, men kl hal 1 i natt begynte han og hoste og fikk nesten ikkje puste, ringte legevakten mens vi lå i senga vår, og eg fortalte om hvordan det var, at han var helt tett i halsen, hostet, hadde "stemmeskifte"-stemme o.s.v,
Endelig denne gangen sa de at ja det er helt sikkert var falsk krupp, hun kunne hørre det på han sa hun, sist fikk vi besjed om det var ingenting (for da tok vi han jo med til legevakten og når vi kom frem der hver gang så var det jo litt bedre)
Dama på legevakten ba oss om og gå ut en halvtime og se om det hjalp og vist ikkje komme bort, men det hjalp og vi satt på terrassen med hvert vår teppe i en halv time og sang "oppe på fjellet det bor det tre troller".
5 sek etter vi gikk inn og lukket døren ble han akkorat lik igjen [&o] Så vi gikk og la oss i sengen med vinduet laangt oppe og fikk endelig sove..

Han har ikkje vert tett eller noe i dag heldigvis, men spent på kvelden for er somregel da det slår til..[8|]
 
Det har gått bra i dag heldigvis, men så har vi vert myye ute, men sitter med klump i halsen nå å bare håper han ikkje våkner med det i kveld også [&o]
 
ORIGINAL: susso

Huff kjedelige greier og ekkelt. Andrea har hatt x3 siden mai. Hun har blitt litt tett og forkjølelseslik et par dager etterpå.


Off stakkars, så ofte altså, går det fort over ?
dette er skummle greier [&o] KO har vert syk før den falske kruppen begge gangene [8|]
 
uff så ekkelt!!

krysser fingrene for at det går bra i natt!!
 
Back
Topp