Noen spørsmål...

Fiona

Flørter med forumet
Jeg skal på tidlig ul i morgen, og er spent og litt redd...selvom jeg egentlig ikke har noen grunn til det..

Jeg lurer på: kan det være dødt selvom man ikke har hatt blødninger og smerter?

Ved 8 uker, kan man da se at det er ett menneske, eller blir det mer som en klump/reke?

Sikkert rare spørsmål, men mye rart foregår oppi hodet på ho mor. :)
 
Søstern min hadde ma i mars og hun hadde ikke blødninger eller smerter...
Hun fikk litt brunt utflod og bestillte derfor ul.

Kan ikke svare deg på hva enn ser ved 8 uker, sist svangerskap var jeg på tidlig ul 11+4 og nå er jeg 13 uker og har fortsatt ikke vært og tror jeg bare venter til den ordinære :)

Lykke til :) Alt er nok fint skal du se.
 
Jeg hadde ikke blødninger eller smerter ved min ma. Trooor man ser mer klump/reke ved 8 uker. Men man ser helt klart hjerteaktiviteten :)
 
Ok. Takk takk. Vi får krysse fingrene for at alt er bra. :)
 
Flott! Takk!

Jeg husker forrige gang, var på ul uke 12 og fikk sjokk av denne "pinnochio" skikkelsen som hoppet og spratt. Jeg hadde ikke forventet det.
Derfor jeg er så spent hvordan det vil være enda tideligere.
 
Skjønner så godt at du er bekymret, men det går nok helt fint skal du se ;) vet ikke så mye om ma da, så kan dessverre inke hjelpe deg der, man ang hvordan de ser ut på ul i uke 8, kan du gå inn på våre bilder, der ligger mitt bilde, ser ut som h*n holder en ballong :P
 
Back
Topp