Noen med hund?

Vi har ein schæfer no, men ho er nok ikkje meir til våren. Då eg fekk eldstejenta, hadde vi tre. Gjekk heilt fint. Med eit godt lederskap vil det vere tilnerma problemfritt, men dei er jo dyr, så alt kan skje.
 
i første svangerskap endret hunden vår seg radikalt. Han var normalt ganske vill, men fra jeg var ca 6 uker på vei var han nærmest mulig meg hele tiden, uten å mase, han var veldig rolig rundt meg. Han flyttet seg og sov utenfor soverommet vår, der det var kaldt (han var ekstremt varmekjær). Når vi kom hkem fra føden ble han som vanlig og flyttet tilbake i senga si.

Så rørende koselig! Sliter litt med hormonene for tiden, og den historien her fikk frem et par tårer gitt. Den dyreverden er bare fantastisk! :D
 
Må også bare fortelle at jeg fikk premature rier i forrige svangerskap... Jeg trodde først det bare var vonde kynnere, men hunden ble helt tullete og løp rundt i stuen og bort til meg som om han prøvde å få meg til å skjønne noe.... jeg dro på sjekk og ble sendt med blålys til nyfødtintensiven og det holdt på å gå skikkelig gale... hvis ikke hunden hadde "varslet" så er det ikke sikkert jeg hadde dratt på sjekk så fort :)
 
Back
Topp