*Flaskepott*
Flørter med forumet
Dere som har det, vil dere fortelle meg om deres opplevelse av sykdommen? Hvor ofte får dere slike "anfall", hvor lenge varer de, osv?
![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Dere som har det, vil dere fortelle meg om deres opplevelse av sykdommen? Hvor ofte får dere slike "anfall", hvor lenge varer de, osv?
![]()
Jeg har crohns! Hatt plager siden jeg var 6 mndr, fikk diagnosen når jeg var 13 år. (er snart 23) Utredningen begynte når jeg var 9.mormarion skrev:
Jeg er dårlig hver dag, med mye smerter, og har sikkert norges mest brukte toalett!! På dagtid er jeg på do minst 2-3 ganger i timen(hver gang ettter at jeg har drukket eller spist) om natten er jeg oppe på do ca 10-15 ganger. Jeg har operert flere ganger, sist operasjon i februar 2011. Da hadde tarmen grodd sammen i en ball, samt 3 tarmslynger, og alt var fastgrodd i bukveggen. Over 7 timer ble jeg operert. Har begynt på humira nå, og merker bedring på smertene, men ikke diarèen.