Noen her som har erfaring med Krogsveen eiendomsmeglere?

hissigproppen

Forumet er livet
Var dere fornøyd?
Kjøpte eller solgte?

Hvor mye måtte dere ut med dere som solgte, og hva ble boligen solgt for? [:)]
 
Dytte litt [:)]
 
Var dere fornøyd?  Ja velig fornøyd
Kjøpte eller solgte? Kjøpte

Hvor mye måtte dere ut med dere som solgte, og hva ble boligen solgt for? [:)]
 
Venninna mi har jobbet i Krogsveen, og sverger til de når hun selger boligen(e) sine. Hun har brukt de en gang for 5-6 år siden, og skal selge igjen om ca 2 år. Og kommer også til å bruke de da.
 
Dette er Krogsveen på Lillestrøm.
 
Takk for svar.
Vi skal få tilbud om pris på salg av leiligheten nå snart, og han vi snakket med fra krogsveen virket som han hadde en klar taktikk for slik type objekt som vi har.
 
Helt forferdelig inntrykk!! Søskenbarnet mitt jobber hos Krogsveen og hun gikk god for dem..

Da eiendomsmegleren kom starta han med å si "dere må nok regne med å gå med underskudd". Og det var FØR han kom inn til oss. Han gikk ikke rundt å kika, men sto kun på kjøkkenet samt gløtta på badet vårt. I det man kommer inn i leiligheten vår så er det første man kommer inn i en liten "gang" som er tilknyttet kjøkkenet, og badet er på siden av det. Med andre ord så gikk han kun 3 meter sammenlagt mens han var hos oss.

Han gikk altså ikke inn på 2 soverom og han så ikke på veranda. Stue og kjøkken har åpen løsning så han så hvordan det så ut, men gjørde ikke stort for å ta en nærmere titt.

Han påsto at vi måtte regne med 200 000 i tap totalt, og at vi burde se oss fornøyde med det, for til neste år kom det til å bli enda dårligere sjanse for å selge denne type leilighet!

Det skal sies at han sa han hadde en interesse knyttet mot dette området fra et tidligere salg. - dette var et salg på en 1 roms som gikk til lav takst og vi tror dermed han ville presse vår pris ned, samt interessen sin pris opp for å så bli færdig med hele prosjektet.



For å si det sånn så ble det ingen deal!!![:'(][:'(]
 
Kommer IKKE til å bruke de igjen om jeg skal kjøpe hus!
Måtte i rettsak etter huskjøp og "vitnet" fra Krogsveen jugde så det rant av han, noe som førte til at vi tapte saken [:@]
 
vi brukte Krogsveen nå i høst når vi solgte enebolig..
Megleren vi fikk var super flink, vi fikk en god dialog, han skrøyt av huset og sa det kom til å gå fort, noe det også gjorde.. han jobbet 24 timer i døgnet for oss når huset var lagt ut og interesenter meldte seg.

Jeg anbefaler de virkelig videre.
Dette var krogsveen i sandefjord.
 
Hmmmm, litt blanda tilbakemld.

Vi har egentlig ikke så store forventninger mtp pris.
 
Oi, det var bra... Så god pris kan nok ikke vi få, men det vet vi [;)]
 
Back
Topp