Noen andre?

Jill1989

Flørter med forumet
Er det noen andre som er eller har vært tidligere, plaget med isjas smerter? Har de siste dagene hatt syke isjas smerter, starter fra rompe område, og stråler helt ned til under foten. Er så sykt vondt! Plutselig svikter foten når jeg går, ellers så får jeg syke støt gjennom hele foten, og kjennes ut som hofta låser seg. Hva kan gjøre det bedre??
 
Det er sååå vondt, lå rett ut ei uke jeg med sånne smerter som strålte helt ned i foten. Eneste som hjalp var å ligge å strekke ut. Gikk over av seg selv. Håper å slippe det fler ganger.
 
Huff det kan være skikkelig vondt[emoji21] Det kan være lurt å ta en tur til manuellterapeut og høre om de kan manipulere, det kan noen ganger være smertelindrende. Lurt å høre om du kan få noen øvelser du kan gjøre hjemme hvis behandler ikke gir det til deg automatisk.
 
Au! Det høres ikke noe særlig ut! Håper det snart går over:)
 
Back
Topp