Når ble dere kvalm?

Kom som lyn fra klar himmel ved 6+0, men jeg har ikke vært så kvalm at jeg har spydd (bank i bordet), som oftest bare uggen. Har også hatt opptil en uke+ uten kvalme. I det siste har det heldigvis vært veldig kortvarig når det har kommet.

Men helt siden det startet har jeg hatt skikkelig dårlig matlyst... blir mye fruktsmoothies og lite fiskemiddager og grønnsaker for tiden, dessverre.
 
Her kom kvalmen kastet på meg 5+5
 
4+3! Dagen før testdag gitt av klinikken, så hadde en mistanke om at spiren satt!! Vært sykemeldt siden uke 6.
 
Jeg var kvalm/uggen i uke 5 og 6. Det gikk heldigvis over etter det :)
 
Jeg er 6+5 og jeg er lik deg. Ikke kvalm og masse matlyst. Slapp billig under sist og håper virkelig jeg er like heldig nå.


Jeg har det verste fra begge verdener. Jeg er megakvalm og spysjuk, men har samtidig matlyst som en ulv :confused: konstant sulten og kvalm!
Men så vet jeg, spiser jeg blir jeg liggende i en time etterpå,for om jeg reiser meg må jeg kaste opp.. uggen siden uke fem, men steg gradvis mot uke 7 og fortsetter å stige. Heldigvis er jeg i bra form på kvelden!
 
Back
Topp