Monicus!?

LilleJenta

Gift med forumet
Hvordan gikk det på fødselsangstamtalen??
Du var på AHUS ikke sant?
Skal i morgen jeg... Både gruer og gleder meg...[:o]
Var de ålreite der?
 
Blir litt mange spørsmål her. Lurer så fælt!!
 
Hei du.
 
Jeg var i samtale med jordmor Ann Kristin og hun er en veldig hyggelig dame! Nå har jeg møtt 3 forskjellige der og alle sammen er er like snille.
 
Nå er jeg helt utslitt egentlig fordi jeg har gruet meg til samtalen ganske lenge. Vi pratet vel i ca 1,5 time og det ble litt snørr og tårer. Ikke lett å snakke om ting man er redd for gitt, men det hjalp veldig. Hun forklarte meg ting jeg ikke visste og må si at jeg føler meg roligere allerede.
 
Jeg anbefaler deg å skrive ned de tingene som du tenker på, det som skremmer deg osv. Jeg hadde med en liten "handleliste"[:D] av ting som jeg har grublet på lenge. Er så typisk at man kommer hjem og har glemt å spørre om ting og da gjerne noe av det viktigste.
 
Det kommer til å gå kjempe bra de er sååå snille!!
 
 
Lykke til i morgen!
 
Hvis du lurer på noe du ikke vil skrive om her så send meg en pm, svarer deg ærlig på spørsmål!
 
Back
Topp