kjenner veldig på denne selv. Er ikke alt jeg orker å lage lenger og synes ting er fryktelig ork for tiden, men jeg er litt avhengig av et varmt måltid så det blir middag hver dag. Mannen kommer så sent hjem at det er greiest om jeg lager middagen. Men han ordnær litt i helgene.
Jeg kjenner også veeldig på at det er vondt å stå ved kjøkkenbenken, så jeg ender ofte med å ta en stol bort til kjøkkenbenken, eller sitte ved kjøkkenbordet å feks kutte grønnsaker.
Men det blir likevell mye simple middager, eller middager som omtrent lager seg selv, lager også middag slik at det gjerne blir noe rester vi kan varme opp dagen etter så blir det en dag med mindre styr
I dag ble det fårikål, det er jo noe som lager seg selv synes jeg og derfor var det veldig enkel, grei og god middag
I går var det lasagne (ferdig greier) med salat og baguetter
I morgen blir det rester, og dagen etter lager jeg en enkel fiskeform i ovnen, (slenger alt i en ildfast form og derretter i ovnen)
En anen dag har jeg kanskje kylling wraps med salat og en ferdig dressing etc, da kjøper jeg kanskje bare en ferdig salatpose også, og eneste arbeidet er egentlig bare å steke kylling og da kan jeg sitte på en stol ved kjøkkenbenken
