Guttemamma82 Forumet er livet VIP 21 Nov 2005 #21 ORIGINAL: helen79 HVA SKAL DERE HA TIL MIDDAG I DAG, DA? VI SKAL HA MAX-BOLLER. DET ER SNADDER. VAR FAVORITTEN MIN DA JEG VAR LITEN. er det sånne på boks???
ORIGINAL: helen79 HVA SKAL DERE HA TIL MIDDAG I DAG, DA? VI SKAL HA MAX-BOLLER. DET ER SNADDER. VAR FAVORITTEN MIN DA JEG VAR LITEN. er det sånne på boks???
L lindaen Guest 21 Nov 2005 #23 Vi skal ha joikaboller med potetmos til.. Gleder meg til å spise jeg.. *suuulten*
snuppa80 Forumet er livet 21 Nov 2005 #24 Har alt spist vi da... Ble blomkålsuppe på oss, venter besøk så måtte ha noe raskt. Men er jo såååååå godt[:)]
Har alt spist vi da... Ble blomkålsuppe på oss, venter besøk så måtte ha noe raskt. Men er jo såååååå godt[:)]