Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Normal
Haha herregud så forvirret jeg ble nå. Ble oppringt av Medicus og hun hadde blandet med en annen pasient stakkars. Hun var nok like flau og forvirret da jeg begynte å spørre hva hun mente nå. Det er tydeligvis noen som har embryo klare til sending til Norge og skal planlegge innsett nå. Heldige mennesker. Helt der i prosessen er vi nok ikke helt enda. Det mangler noe blodprøver som Finland må ha svar på før de vil sette i gang og planlegge noe uttak. Men nå starter de leting etter donor endelig. Gleder meg sånn til den dagen vi får beskjed om at vi har embryo på tur til Norge.
Haha herregud så forvirret jeg ble nå. Ble oppringt av Medicus og hun hadde blandet med en annen pasient stakkars. Hun var nok like flau og forvirret da jeg begynte å spørre hva hun mente nå. Det er tydeligvis noen som har embryo klare til sending til Norge og skal planlegge innsett nå. Heldige mennesker.
Helt der i prosessen er vi nok ikke helt enda. Det mangler noe blodprøver som Finland må ha svar på før de vil sette i gang og planlegge noe uttak. Men nå starter de leting etter donor endelig. Gleder meg sånn til den dagen vi får beskjed om at vi har embryo på tur til Norge.