Mas fra meg i dag!

Mamma til N ♡

Forelsket i forumet
Beklager detaljer, men hadde ikke dette problemet forrige svangerskap og vil gjerne høre erfaringer.

Har den siste uken gått på do hver halvtime.. Tenkte kanskje jeg hadde urinveisinfeksjon, men har ikke fått sjekket det enda.

I går fikk jeg en veldig kløe i underlivet og det har jeg fremdeles. I dag har jeg ikke hatt hyppige dobesøk, men gått så ofte som jeg pleide før jeg ble gravid. Utfloden er også blitt tjukkere og grønnere.. Hva i all verden kan alt dette bety?

Har brukt krem mot sopp og kløe i dag, men føler ikke det er blitt bedre enda.. What to do?
 
Ville sjekka hos legen for uvi ja
 
Ville sjekket for uvi ja! Det e ikje bra å gå for leng med det når du e gravid. Då går det til nyrebekkenet. Og drikke mye sånn at du tvinger deg selv til å gå på do mye. Dette for å få renset systemet mest mulig!.
 
Jeg har ikke annerledes utflod eller kløe men jeg har gått ekstremt mye på do i det siste og det viste seg å være UVI.
 
Back
Topp