Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
nå damer! bærer dere? jeg er ute etter noe og bære gutten i, han er ni mnd nå. ser for meg en god stund frem over. litt bæring hjemme, korte turer og eventuelt shopping sentrer. hva bør valget bli?
Vi foretrakk en formsydd Beco butterfly og denne ligner jo på manducaen eller ergo for den saks skyld.. Er ulikt hvordan de ulike bæreselene sitter på forskjellige. Med en meitai vil du jo alltid få tilpasset godt men knytingen hadde jeg ikke tålmodighet til så her var knepp knepp løsning med fester genialt. Og elsket becoen da jeg kunne sette snuppa oppi og så satt hun trygt mens jeg svingte henne på ryggen som med en ryggsekk[:)]
Har begge og liker begge.. Men Mei-tei og en våt eller møkkete parkeringsplass er ikke lett da... [8D]
Liker kanskje best Mei-tei til magebæring, selv om jeg bærer 2-åringen på ryggen i den og da..
Om mannen din også skal bære så kanskje du vurderer manduca, menn syns ofte knyting og sånt er feminint eller vanskelig.. Det gjør ihvertfall min..[8D]