Mammaklær

Talia3

Elsker forumet
Mailykke <3
Noen som vet om fine nettsider med mammaklær, der str. er noenlunde normale? Hm.com hadde jo så dårlig utvalg synes jeg.

Kjekt å begynne å titte litt:D
 
Jeg liker buksene til hm, og har kjøpt parkasen også som jeg elsker. Har også kjøpt litt på Ellos og litt på Mamalicious :) Gruer meg til å lete etter vinterjakke, for der er det sjelden mye fint å velge i.
 
ebay:P satt å kikket litt der her om dagen, men en ting jeg har funnet ut er å finne klær som er fine å ha på mens man er gravid også som kan brukes etterpå:)
 
Ellos har noe mammaklær,
 
Når jeg har hatt klærne på meg gjennom et svangerskap, så er liksom klærne gravide for meg, så jeg klarer ikke gå med de etterpå :p
 
Sitter og kikker litt på utenlandske sider også. Det jeg vet er at jeg skal gjøre det jeg kan for å føle meg fin i de gravidklærne jeg kjøper :)

http://www.4mums.eu/ ser ut til å ha en del fint
 
Har kjøpt noen bukser på h&m. Nå blir utfordringen å finne meg noen gode uteklær! ;)
 
Back
Topp