Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
At lårene krymper viser ikke så godt på de bildene der, for der har jeg klippa bort mesteparten av lårene.. men det er sant! Mannen min skryter og sier jeg kommer til å se ut som en modell når jeg er ferdig med graviditeten[;)] hihi.. sier det nok bare for å trøste, men det er jo koselig med komplimenter, da[;)]
Oi, så tøff bildeserie, det har jeg ikke tenkt på, at man burde lage lik positur innimellom, så ser man at det vokser. Kult! Eller krymper, det var jo også kult!
(Min ende bare siger lenger og lenger ned, ikke så kult..)
Hmmm.. Morsomt å se hvor forskjellige magene er! Din er liksom så spiss framme, mens min er "rund som en ball" [:D]. Men den forandrer seg faktisk flere ganger i løpet av dagen.
Jeg må visst bli flinkere til å ta bilde av magen min.... Ser den jo ikke sååå godt ovenfra, men med en gang jeg kommer i stor speiel, får jeg jo nesten sjokk! [&:] juhuuuu svær ja!!!! [:)]