Må bare skryte litt.

Lille Rosin

Forumet er livet
Har fått ett undertøy sett/pysj i bambus. Og er bare så positivt overasket over det. Virker så svalende og godt når det er varmt, men er så godt og varmt når det er kaldt.[:)] Og transporterer bort fukt, og er så mykt og godt.[:)]
 
Bambus??
Er ikke det et tre??
Så spennende , fortell mer om produktet!!!
 
Silkemyk trøye og bukse i bambus. Langermet trøye i rosa med trykk av en hoppende hare og klode. Buksen har strikk i livet. Kan brukes som både pysj og undertøy.

Bambus er supermykt, glatt og luksuriøst komfortabelt. Samtidig er det slitesterkt og gjør deg 2/3 grader svalere i varmen og holder deg behagelig varm i kjølig vær. Bambus har også ekstra gode fukttransporterende egenskaper og hindrer baketerievekst.

100% økologisk: 95% bambus/5% lycra

Dette er det som jeg fant om det settet vi har fått.[:)]
Tror ikke egentlig det hadde falt meg inn å kjøpt det selv, men fikk i gave og det skal det invisteres mere av.[:)]
 
 
Er det noen steder på nettet man kan få kjøpt slikt, til voksne og? Jeg er så varm av meg
 
Back
Topp