Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hvem selger disse maximos luene da?
Sist hadde vi lue i størrelse 39 til snuppa (tror jeg). En litt tykk lue fra maxikids/maximo. Satt som et skudd, vrei seg ikke rundt. Brukte den når ho var utenfor vogna. Altfor varm å ha nede i dunposen. Kjøpte den egentlig i 37 mins jeg, men syns den var litt stram, så fikk byttet den til 39. Eller så var det fra 39 til 41.nøffus skrev:
I vogna hadde vi en bomullslue fra ellte. Også en lue som sitter som et skudd. Den var vell i 37 eller 39.
Til tassen har vi kjøpt en maxikids lue igjen, men i 41. Liker det merke så godt.
Også håper jeg at han arver en ellte lue siden det er flere gutter før han i slekta. Hvis ikke får vi kjøpe det når han kommer ut.
Hva trenger en egentlig av luer til ungen til vinteren. Og hvordan er det egentlig med størrelser. Jeg så en ull lue i merket Janus på OBS i går i str 50. Er det den str jeg må ha til i begynnelsen nå.Fiona. skrev: