Litt nervøs nå

lenemor

Forumet er livet
Om en halvtime skal jeg stå nederst i auditoriet (lite auditorium men allikevel) og holde foredrag om prosjektpraksisen min. Det er satt av to hele timer til meg og gruppa mi, men vi kommer til å stresse sånn og snakke så fort at alt er unnagjort på et kvarter.. Foredraget er dessuten åpen for alle, så hvem som helst kan komme... men det blir vel flest klassekamerater - er tross alt obligatorisk oppmøte for dem.

Ønsk meg lykke til da!
 
Det går nåkk så bra skal du se, når du først er i gang. Det der har jeg åsså gjort mange ganger, å man gruer seg så, men når man er begynnt å snakke løssner det litt. Så er du ikke alene heller, det hjelper litt åsså da [;)] Men nei det er ikke noe man gjør hver dag, frivillig. Noen av oss da...hehe!!


Masse lykke til lenemor [:D]

Kathrine
 
Lykke til[:)][:)]

Prøv å slappe av og ta det rolig[;)][;)]
 
Takk for lykkeønskninger - det gikk veldig bra. Av en eller annen grunn ser jeg helt avslappet ut, så ingen tror på meg når jeg sier at jeg var skikkelig nervøs. Nå er det bare moro igjen, nemlig å høre på de andre gruppene.
 
Det var bra, alltid kjekkest når det er overstått[:D][:D]
 
Back
Topp