Lille store gutten min=)

*Charley*

Glad i forumet
Vi var på helsestasjonen og han veier 4730 gram og er 58 cm lang. På 7 uker har han lagt på seg nesten 1,3 kg og han har strekt seg 8 cm[:D][:D][:D] Stolte mammaen[:)] *sukk* tiden går jo så fort.

Jeg selv var og på veiing, men det var ikke like gode nyhter. Gått ned 5 kg på en måned[:-][:-][:-] (Altså jeg vil ikke ned i vekt, men ammingen tar jo knekken på kiloene[>:])

Men men, kjempe glad for at gutten har vokst så fint, kunne si "In your face" til helsesøster som mente jeg ikke kom til å ha nok melk til lillegutt og jeg måtte heeelt sikkert begynne med erstatning.

Hæppii[:D]
 
der fikk du vist helsesøstera ja... good work de tror de liksom veit alt..

de kiloene du egentlig ikke ville ha av kommer nok på igjen når du slutter med amminga [;)]
 
så godt at han vokser så fint og at du har nok melk[:D] motbeviser det der veldig flott[:D] godt jobba[:D]
 
ORIGINAL: delphi

så godt at han vokser så fint og at du har nok melk[:D] motbeviser det der veldig flott[:D] godt jobba[:D]

[:D][:D]
 
Er så godt å få det til og se han har det han trenger[:D] Er en kjempe glad mamma nå ja
 
Back
Topp