legging

humletumle

Forelsket i forumet
Hei :)

fikk ei jente 5.september. vi er ennå våken til i 23-24 tiden på kvelden og våkner i 8 tiden på morgenen. ammer 1 gang i løpet av natta. oftest mellom klokken 3 og 5.hvordan er det for dere? :)
 
Gutt født 30.aug. legges i 23-24 tiden, 1 amming (etter 4-6 timer), sover til 08-09 tiden :) veldig fornøyd, *Bank i bordet *
 
Har ei jente født 22.august. Prøver å legge henne i 21 tida(men sovner som regel endel seinere). Ammes alt fra 2 til 4 ganger, kan våkne opptil hver andre time med mating og bæsjing:-( Blir ikke så mye søvn her i huset. Står opp mellom 7 og 8.
 
Lillegutt kom til den 2. oktober, og han legger seg fortsatt når vi legger oss. Det varierer litt.
Kommer til å legge ham i senga si på kvelden (omtrent i 21-tiden) når vi har anskaffet babycall.

Er oppe to ganger per natt og ammer og skifter bleie minst én gang. Står som regel opp i 8-9-tiden, men det hender vi tar en amming da også, og sover noen timer til.
Spørs på hvor trøtt og sulten mamsen er
 
Her får han på pysj i ca 20 tiden, men sover i stua med oss frem til vi trekker inn på soverommet i 22 tiden. Kvelden har vi ofte amming og våkner kjapt igjen for mer. Med unntak av amming så sover han omtrent til 12 før han begynner med våkentid. Spiser ca hver 3 time gjennom døgnet og jo mye våken på kvelden. Sover i vugge ved siden av senga vår. Er født 16 sept :)
 
Back
Topp