Leddplager?

Bare Kari

Forumet er livet
Har i flere år hatt problemer med uforklarlige smerter i kneet, som blir verre når det er kaldt og når jeg sitter. Har vært til lege med dette, men han fant ikke noen ting. Fikk anbefalt å ta blodprøve for å sjekke for revmatisme siden jeg også sliter med kroniske smerter i ryggen. Men tok aldri denne blodprøven, for jeg glemte det rett og slett[8|]

Nå har jeg den siste uken hatt vondt i de fleste leddene og ryggen har også vært rimelig ille. Leddene (både små og stor) blir stive og knekker så snart jeg beveger meg etter å ha sovet eller sittet stille en stund. I natt da vesla begynte å gråte, så var den ene albuen min helt stiv og veldig vond, var nesten så jeg ikke klarte å røre på den.

Liker ikke å gå til legen, men jeg må vel.. Noen med lignende plager?[:'(]
 
Jeg har masse leddplager,spesielt om vinter og høst.Nå er det ikke så ille,men jeg  plages veldig med føttene,knær,hofter,fingrene,skulder og rygg.Ikke så rent lite med andre ord... Jeg har ikke hatt gym på u.skole eller videregående pga av knærne og sliteasjegikt i hoftene.
Ryggen min er betent fra bh-en og ned til lårene.Den gjør så vondt!
 
Back
Topp