Noen andre som sliter med lavt blodtrykk? 98/60. Svimler litt og ser en del stjerner. Litt irriterende med svaret om at det ikke kan gjøres noe med.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Til tider ja….Er helt forferdelig ! må reise meg veeeeeldig forsiktig og knipe med øynene av og til, holde meg fast til ting osvNoen andre som sliter med lavt blodtrykk? 98/60. Svimler litt og ser en del stjerner. Litt irriterende med svaret om at det ikke kan gjøres noe med.
Til tider ja….Er helt forferdelig ! må reise meg veeeeeldig forsiktig og knipe med øynene av og til, holde meg fast til ting osvhah….. karusell…. har vært lav på b12 og jern i tillegg men det er bedre nå heldighvis
vet ikke hva man kan gjøre med det, så jeg følger denne tråden for råd !![]()
Har også D vit mangel , glemte denJeg har bra b12 men lite jern og d vitamin. Ingen anelse ka en kan gjøre så litt irriterende.
jeg tar gravid tablettene fra nycopluss og noen dager D vitamin jeg har fått av legen Har også D vit mangel , glemte denjeg tar gravid tablettene fra nycopluss og noen dager D vitamin jeg har fått av legen
men hjelper det, det vet jeg ikke.....
hmmmm rart man ikke kan gjøre noe med detMen ifølge legen så skal ikke det påvirke blodtrykket, og mener en ikke kan gjøre noe med det, sånn e det bare. Irriterende hehe
Er sånnsett vant med det, så pleier å måtte ta det rolig når jeg reiser meg og diverse sånne ting. Har aldri faktisk svimt av da!Jeg har brukt støttestrømper med god effekt på blodtrykksfall. Skal vel kunne ha noe effekt på lavt blodtrykk også?[emoji848]
Jeg fikk også målt litt lavt blodtrykk da jeg var hos legen for noen uker siden. Bestilte time pga svimmelhet, vondt i hode og kramper i leggen. Fikk også høre av legen at det ikke var noe å gjøre, men moren min som er sykepleier anbefalte meg i å få i meg mer væske. Drakk mer vann og fikk i meg litt salt chips (var veldig kvalm i en periode) Tok meg også et lite glass cola i ny og ne. Dette føler jeg har hjulpet meg! Skal til ordinær legetime på tirsdag, så spennende å se om det er faktisk har blitt litt bedre nåhar iallefall ikke de samme problemene lenger!!