Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Ja fikk ikke helt svar på det jeg lurte, ønsker å se bilder av denne sammenhengen, da jeg selv lurer på å få lameller, men usikker på om jeg vil ha lammeller uten eller med gardiner. hva synes dere er finest???
Vi har lameller i ett vindu i stua (stort vindu som går helt til gulvet) . Har ikke gardiner, men har 2 forskjellige farger på lamellene for å få litt brytning. Har kjøpt sorte lameller også. Tenkte etterhvert å eksperimentere litt med annen hver farge e.l. Fra utsiden kan det fort se ut som gardiner når lamellene ikke er trekt for.
Jeg kan ta bilder i morgen:) jeg syntes ikke lameller er så sinnsykt fint, men høyst nødvendig her vi bor nå, så jeg vil si det er finest med gardiner foran,fordi da skjuler man lamellene når de er dratt tilbake[:)]