Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
ORIGINAL: pupple
sånn tenker jeg og.
jeg fikk sånn "er dette liksom en nyhet" tanke jeg[:-][8|]
har jo alltid visst at seige farverike godis er fullt a E'er og at E'ene kan være både kreftfremkallende og alleridannende, men alt med måte. godteri er ikke noe man skal spise daglig.
jeg kjøper ikke yoghurt, syltetøy el som jeg VET inneholder kunstige søtstoff ol, men om jeg skulle ha bomma, eller om ungene skulle ha fått servert en yoghurt m kunstig søtstoff et anna sted føler jeg jo ikke det er no stor krise.
for en del år siden fikk man kreft a for mye gulrøtter.. og det er ikke lenge siden man måtte unngå alt som var frityrstekt samt brød som var for godt stekt - da kunne man iallefall dø da[&:][8D]
ORIGINAL: snosa
Så flink du er . det har jeg aldri laga høres vanskelig ut. jeg å snuppa har baka harepusboller i dag. i tilleggg har jeg baka mormonsen, noe jeg baker hver påske.[;)]
God påske alle marsmammaer 2006