Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg kunne tenke meg det, absolutt. Så langt har jeg lånt noen bøker om forberedelser til fødselen.Er det noen som har tenkt eller vært på fødselsforberedende kurs?
Jeg tar kurset «Positiv fødsel» på nett og kan sterkt anbefale dette.Er det noen som har tenkt eller vært på fødselsforberedende kurs?
Hvordan synes du det fungerer med å ta det online? Er det live?Jeg tar kurset «Positiv fødsel» på nett og kan sterkt anbefale dette.
Det er ikke live. Man kan ta kurset når det passer, noe jeg liker. Jeg ser videoene og gjør «hjemmeleksene» de dagene jeg føler meg mer mottakelig/klar for informasjonen.Hvordan synes du det fungerer med å ta det online? Er det live?
Jeg tar kurset «Positiv fødsel» på nett og kan sterkt anbefale dette.
Jeg begynte i uke 19. Føler selv at det gir meg bedre tid til å øve på øvelser man lærer osv.Er det vits i å vente til 3. trimester for å begynne med kurs? Er det bedre/verre å begynne allerede?