Kor er babyen når du dusjer?

Har og hatt han på stellekommoden med øverste skuffa åpen, slik at vist han skulle dette ned, dett han i skuffa. Men no ligg han og vrir seg sånn at det tørr eg ikkje lenger!
 
Her har gutten fått rutine på å sove etter han har vært oppe i 2-2,5 time, da sover han alt fra 30 min til 1,5 time :) da rekker jeg fint å dusje å gjøre meg i stand for dagen :)
 
Jeg dusjer når hun sover, el så sitter hun i vippestolen på badet
 
Tørr liksom ikkje heilt gjer da når han sove, for ka om han våkne og eg står der med shampoo i håret? her sove han bare ute, så eg må jo nesten få på meg nåken kler og ;)
 
Enten når han sover, eller så ligg han i Stokke newborn setet sitt på badegolvet. Om han søv blir det som regel ganske raske dusjar tilfelle han våkner.
Eg likar best å dusje om kvelden for tiden, for da slepp eg og skynde meg, for sambo tar mini:)
 
han blir enten passet av far, eller sitter i vippestolen på bade... eller så blir han passet av andre:P
 
enten ligger han på stellematta på gulvet
 
eller så sitter han i vippestolen.
 
hvis det er tidlig og han nettopp har spist dusjer jeg kjapt mens han enda sover i senga.
 
men da er jo som oftest pappaen enda hjemme.
 
jeg liker ikke å dusje på kveldene, kun morgendusj som gjelder.
 
Back
Topp