Otto Elsker forumet 7 Jul 2011 #1 Skal feire 2års dagen til vesla på Lørdag :o) Er det for tidlig og bake sjokoladekaken i dag?
Sjakkruta Tobarnsmamma <3 VIP Oktoberskatter 2014 7 Jul 2011 #2 Ikke viss det er brownies eller kake laget på surmelk. Viss det er vanlig sjokoladekake med vanlig melk, så ja. Den vil bli tørr.
Ikke viss det er brownies eller kake laget på surmelk. Viss det er vanlig sjokoladekake med vanlig melk, så ja. Den vil bli tørr.
Madinka Glad i forumet 7 Jul 2011 #4 Sjokoladekake laget i langpanne står seg leeenge i langpanna hvis den blir bredd med glasur. Jeg hadde helt klart bakt den nå. No problem
Sjokoladekake laget i langpanne står seg leeenge i langpanna hvis den blir bredd med glasur. Jeg hadde helt klart bakt den nå. No problem
Otto Elsker forumet 7 Jul 2011 #5 hmmm tenkte lage en vanlig rund en, men kanskje det blir langpanne alikevel:o)