Kaffemskin-hjelp

siljegulli

Forumet er livet
VIP
Skal kjøpe i 50-årsgave (hvis ingen har bedre forslag). Har selv Tassimo. Noen som har forslag til maskin? Ikke noe fancy-smanchy greier for har ikke tenkt å legge i halve lønna. Skal spleise med søsken og kjøpe med litt kaffe tenkte jeg. Eller er det skikkelig teit? Det er en mann det er snakk om:)

på tableten
 
Jeg ville kjøpt Nespresso kaffemaskin. Den får du i alle prisklasser og lager den beste (syns jeg) kaffen;)
 
Det kommer vel an på hvor kresen han er på kaffen sin. Jeg er veldig fornøyd med Dolce Gusto, men mer kresne ganer hadde nok kastet den på søppeldynga. :)
 
Nespresso har jeg tenkt på ettersom det er kaffe liksom. Han trenger ikke noe latte. Var og inne på dolce gusto men er vel for at jeg kunne tenkt meg den selv, hehe:D

på tableten
 
Vi hadde først nespresso maskin, ble ikke veldig mye brukt.. Har kjøpt dolce gusto nå, og den blir brukt masse!! Veldig greit at det ikke bare er espresso at man får kjøpt kapsler over alt... Men det er min mening da :)
 
Vi hadde først nespresso maskin, ble ikke veldig mye brukt.. Har kjøpt dolce gusto nå, og den blir brukt masse!! Veldig greit at det ikke bare er espresso at man får kjøpt kapsler over alt... Men det er min mening da :)
Men er det kun espresso på denne? Da er det litt teit da... Det er jo 3 forskjellige koppstørrelser på kaffen.

på tableten
 
Ville ihvertfall kjøpt en maskin der man kan lage flere slags drikker, evnt kjøpe med melkeskummer hvis man kan kunsten å blande selv :)
 
Jeg ville kjøpt med egen melkesteamer - har tassimo selv og blir ikke like bra...


Sent from my iPhone using BV Forum
 
Haff.... Vanskelig dette! Vil jo det skal bli bra..

på tableten
 
Nespresso citiz liker jeg. Enkel og pen, du får espresso eller vanlig kaffe på den (spørs jo bare hvilke kapsker man kjøper, espresso eller lungo). Mange gode kaffetyper og smaker, og med melkeskummer og espressokapsler kan man lage latte, cappuccino osv.
Kan kjøpe med fast melkeskummer eller en uteom. Vil anbefale å kjøpe utenom isåfall, for da tar maskina mye mindre plass og melkeskummeren kan settes bort når den ikke brukes :)


Sent from my iPhone using BV Forum mobile app
 
Back
Topp