Jordmor i Sarpsborg?

*lmk88*

Glad i forumet
Noen som kan anbefale en jordmor? Aner ikke hvem som er "best"... :)
 
mm... jeg var hos ei, der nede bak helsestasjonen. Det var den eneste jeg fant :P Og hu var grei hu asså :) Men var laang ventetid.

Er du gravid!?????  Gratulerer!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ting tilsier det ja...;) Endelig :)  Men har hatt en blødning som legen ikke sjekker opp.. Tenkte at en jordmor tok meg mer alvorlig enn en vikarlege...
 
Åh.. satser på at det er uskyldig :D men skjønner at du vil sjekke.
Det som var med hun her da, var at hun bare er der på onsdager elns :S  Jaja, det er jo imorra :P Resten av tiden er hun på føden. Men.. aner ikke hva hun heter eller noe, bare at hun holdt til der bak helsestasjonen. Det er sikkert fler, men husker at hun var den eneste jeg fant da jeg flytta til Sarp :D 2007 dette da..
 
Og hvilken av de mange helsestasjonene er det snakk om? :P Aner ikke hvem jeg evt hører til heller.... Moro å være førstegangs
 
Åja... Sentrum! :P  Kjenner bare til Sarpsborg Sentrum.. hhhh^^
 
Takk for gode svar @Smartass ;)
 
Var ikke så mye hjelp akkurat, men svar er svar :P
 
Du svarte hvertfall :p Hehe ;)
 
Ring sentrum helsestasjon, de har oversikt over jordmødre i Sarpsborg. Jeg gikk til ei som het Ann-Karin og hun var kjempe koselig.
 


3.gullet skrev:
Ring sentrum helsestasjon, de har oversikt over jordmødre i Sarpsborg. Jeg gikk til ei som het Ann-Karin og hun var kjempe koselig.


Dét tror jeg hun het, hun jeg var hos også.
 
alle jordmødrene er på skjeberg helsestasjon nå,hvertfall sånn jeg har forstått det. Men hvis du ringer skjeberg og spørr om time hos Rakel Herlitz får du en super jordmor! Jeg har hatt ho med begge mine,er nå gravid igjen og skal gå til ho nå også.
 
Pleier det å være lang ventetid på timer der? Trenger en time fort som mulig ;)
 
ann karin hadde jeg i 2008-2009 hun var knall god. men hun slutta der. hadde siste time før termin i april 09.så der ble det stengt, måtte bruke jm på borgenhaugen-skjeberg når jeg ble gravid i 2010.
 
Ja, Rakel på Skjeberg Helsestasjon er super! Men fort deg å ring imorgen isåfall! Ho går i ferie om 14 dager!
 
Sentrum har ikke jordmor lenger, men Skjeberg har to :)
 
Back
Topp