L LilleMy1986 Andre møte med forumet 11 Jan 2017 #21 Penelope skrev: Du har ikke plikt til å fortelle det før det er tre måneder igjen til du går ut i permisjon, så du MÅ ikke si noe på lenge enda Klikk for å utvide … Vet det, men det er jo umulig å skjule noe så lenge [emoji14] er en liten bedrift..
Penelope skrev: Du har ikke plikt til å fortelle det før det er tre måneder igjen til du går ut i permisjon, så du MÅ ikke si noe på lenge enda Klikk for å utvide … Vet det, men det er jo umulig å skjule noe så lenge [emoji14] er en liten bedrift..
S Smil90 Elsker forumet Augustlykke 2015 11 Jan 2017 #22 Jeg sa det nå, leverte sykmelding så følte jeg "måtte". Men hadde fortalt det denne uken uansett
A andungen_87 Blir kjent med forumet 11 Jan 2017 #23 Sa det etter TUL. Er lærer, og vet søknadsfristen går ut 1. februar. Greit for rektor å vite hvilke fag han må dekke opp.
Sa det etter TUL. Er lærer, og vet søknadsfristen går ut 1. februar. Greit for rektor å vite hvilke fag han må dekke opp.