Jobb kun på dagtid?

Mimi87

Elsker forumet
Noen som vet hvilke jobber som forgår kun (eller i hvertfall mest mulig) på dagtid og helst ikke helg. Hvis jeg skal søke ny jobb er dette en forutsetning da det er hovedgrunn til at jeg tenker på å skifte.
Jeg jobber nå i butikk der jeg jobber 1 seinvakt fast i uken og en mellomvakt annenhver uke og to annenhver. I tilliegg til annenhver helg. Dette kommer til å fungere dårlig i lengden ettersom min mann og jobber skift. Ingen av oss har mulighet for tilrettelegging på jobb.
Jeg har ingen utdanning utover vgs. Men ca 10 års erfaring fra butikk.
 
Helsesekretær på legekontor og poliklinikker på sykehus.
Tannlegesekretær
Barnehage
 
Vet ikke om bhg er noe for meg men alle er notert :) hvis noen andre kommer på noe er det bare til å legge til:)
 
Tja. Jeg har jobbet i alle de jobbene uten den rette utdannelsen :p
 
Assistent på barnehage, skole og SFO
Telefonselger
Rengjører (litt usikker der, men vet om en del som kun jobber dagtid)
Undersøke om der finnes butikkjobber der du kan få kun tidligvakter
Sekretær/resepsjonist for ulike firma/bedrifter
 
Som de sier over her. Samt for diverse firmaer (mange som har 8-16 hver dag i uka). De som lager blader, produserer ting, og dagsenter for eldre. Men mener det også finnes butikker som stenger 16/17.
 
Back
Topp