Jeg og trenger hjelp

Pannekaka

Elsker forumet
Vi er invitert i bryllup til en tidligere kollega og har ikke hatt så mye kontakt etter jobbskifte for snart 2 år siden, men vi er jo begge invitert så hvor mye eller hva kan vi gi? :)

Jeg har ikke vært i bryllup siden jeg var 10 så har ikke peiling! :o
 
en gylden "regel" er vel å gi det det koster pr kuvert x2, sånn ca. så vi pleier gi ca tusenlapp. men det er hvis vi skal i middag da. til en kollega jeg ikke hadde hatt særlig kontakt med på to år og bedt i kaffe feks, så hadde vi nok gitt mindre, kanskje 5-600?
 
Vi har gitt sånn ca 700 kr som gjester i bryllup. Hadde nok lagt meg på den linja, eller rett under til kollegaer som vi ikke har så veldig kontakt med lenger.
 
Forhør deg om de har lagt ut ønskelister, da er det lettere å finne noe de ønsker seg.
 
500 ;-)
 
Vi er bedt i hele greia tror jeg, må lese invitasjonen igjen.

Det står at de skal vies i kirken 14.30 og treffes på .... kl. 17.00 så da blir vi vel med på hele greia? Regner ikke med de klarer å spise middag innen den tid først.

Får finne ut hvem andre som er invitert da å høre :)

 
Back
Topp