Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Vi er invitert i bryllup til en tidligere kollega og har ikke hatt så mye kontakt etter jobbskifte for snart 2 år siden, men vi er jo begge invitert så hvor mye eller hva kan vi gi? :)
Jeg har ikke vært i bryllup siden jeg var 10 så har ikke peiling! :o
en gylden "regel" er vel å gi det det koster pr kuvert x2, sånn ca. så vi pleier gi ca tusenlapp. men det er hvis vi skal i middag da. til en kollega jeg ikke hadde hatt særlig kontakt med på to år og bedt i kaffe feks, så hadde vi nok gitt mindre, kanskje 5-600?
Vi har gitt sånn ca 700 kr som gjester i bryllup. Hadde nok lagt meg på den linja, eller rett under til kollegaer som vi ikke har så veldig kontakt med lenger.
Vi er bedt i hele greia tror jeg, må lese invitasjonen igjen.
Det står at de skal vies i kirken 14.30 og treffes på .... kl. 17.00 så da blir vi vel med på hele greia? Regner ikke med de klarer å spise middag innen den tid først.
Får finne ut hvem andre som er invitert da å høre :)