Jaaa :)

Eldorado

Forumet er livet
I dag fikk jeg brev i posten om at Julie hadde fått barnehageplass tre dager i uken :D Rett ved siden av jobben til M også :D Så da kan han hente henne etter jobben! Kjempe knall.

Syns virkelig jeg har hatt mye flaks denne måneden jeg. Starter bra dette året. =) Nå har jeg både dagmamma barn, barnehageplass og full jobb. Tenk det a. Alt dette uten å gjøre veldig mye selv. [:D][:D]

Men jeg lurer. Hva trenger jeg å ordne til første mars? (Barnehagestart) Hvordan er det første tiden barnet er i barnehagen? Trenger jeg å grue meg? :)
 
Gratulerer!! :) :)

Hvis du ser bakover så hadde vi en lang barnehagetråd :) :)

Første dag er bare ett par timer som du skal være med henne på. Noen barn liker seg så godt at foreldrene kan vforlate bhgen for 30 minutt.
Andre dag er ett par timer og tredje dag er rundt 5 timer.

Personalet og foreldren blir enige om barnet skal være litt alene dag 2 og 3 men det er det lureste slik at det ikke blir en brå start for barnet.

Gudd løkk!! :D :D
 
Gratulere. :D

Ka du jobbe som, forresten?
 
Gratulerer[:D][:D]

Vi valgte å venne han gradvis til i ca 1 uke vi, og det har fungert kjempegreit. Ikke merket noe i det hele tatt[:D]
 
ORIGINAL: Mialille

Gratulere. :D

Ka du jobbe som, forresten?


Servitør :)
 
ORIGINAL: Eldiss!

ORIGINAL: Mialille

Gratulere. :D

Ka du jobbe som, forresten?


Servitør :)


Så artig da. :)
 
Gratulerer med jobb og barnehageplass!!

Godt at det ordner seg. Kommer helt sikkert til å gå bra i bhg.
 
ORIGINAL: baby feb 10

Gratulerer med jobb og barnehageplass!!

Godt at det ordner seg. Kommer helt sikkert til å gå bra i bhg.
 
Back
Topp