Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Takk for detGratulererjeg venter selv en aih baby nå om ikke så lenge <3 krysser for at alt går smertefritt for dere fremover nå... <3
TakkGratulerer!! Så kjekt at det klaffer for flere som har vært på ivfkarusellen![]()
Tusen takkÅå!!! Gratulerer så mye!!! [emoji173]
TakkSå flott da! Gratulerer så mye![]()
Vis vedlegget 213903 Da ser det ut som det blir et IVF-barn på oss ogsåTestdato er egentlig på onsdag, men jeg har de siste dagene blitt så utålmodig at jeg bare måtte reise innom apoteket. Hadde faktisk ikke trodd jeg skulle oppleve en positiv test igjen. Den tanken har vært så fjern. Da er det bare å krysse fingra for at spira sitter i 9 mnd.
Å, gratulerer!Gratulerer så mye! Har selv akkurat fått en positiv test etter ivf, fikk svar på blodprøver i dag så nå begynner det å gå litt mer opp for megKrysser fingrene for at det lille mirakelet sitter for oss begge i 9mnd!