Tanntrollet09
Forumet er livet
Noen som har noen å anbefale? De skal stå separat og koketoppen må være induksjon. Og stekeovnen må ha litt størrelse innvendig.
Skriv gjerne modell også
Skriv gjerne modell også
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
ORIGINAL: puzemor
Vi har :-) Har ikke induksjon da, men er fornøyd lell [:)]
Vi har AEG både topp og ovn. Har ovnen montert i benkehøyde, så vi kan sette ting rett inn.
Koketoppen er bra. Lett og holde ren, keramisk, har barnesikringsknapp på touch-panelet på reguleringen til platene, så barn ikke får slått på.
Stekeovnen er ikke så veldig stor, er 45 cm bred innvendig, men holder fint for oss.
( får plass til en 6 kg`s kalkun[:)] )
Bryterne på denne er sånn at de ligger "skjult", og hvis man trykker på dem, spretter de ut, og man kan regulere på dem, og trykke dem inn igjen. Integrert barnesikring på ovnsdøra, og glasset blir ikke varmt.
Vi er generellt godt fornøyd, selv etter 6 år[:)]
ORIGINAL: caroline1989
Vi har de produktene her :
http://www.elkjop.no/product/hvitevarer/integrerte-produkter/pakketilbud-kjokken/BMDA174/platetopp-og-ovn
Er veldig fornøyd[:D] Vi har det også separert med stekeovnen litt midt på veggen så vi slipper og bøye vårs. Glasset er sånn at det ikke er varmt og ta på. Selv om gutten vår ikke rekker opp ennå da[:)]