Sånn følte jeg det også veldig ofte, spesielt det siste året når vi hadde holdt påed ivf i 1,5 år.. Skikkelig tungt og tenkte at mannen sikkert kom til å slå opp med meg snart, all fokus var jo på denne prøvingen.
Kan dere prøve å ta en liten pause med en ferie i sommer for å kanskje finne tilbake til dere to og ikke bare prøve? Jeg ønsket det,men klarte ikke fordi sorgen var for stor etter MAen i uke 11. Det som hjalp for oss var å sette i gang med litt andre prosjekter. Her startet vi med litt oppussing.
Ellers kan jeg love deg at det tunge glemmes mer og mer gradvis etter du blir gravid. Er sikker på at du blir det, du har alder med deg og blitt gravid før [emoji173]
Selv om jeg nå er 6 mnd på vei, så blir jeg faktisk fortsatt litt bitter om noen andre blir gravide fort. Så det henger fortsatt i, men tar meg selv i det.
Jeg har ikke så mange flere andre råd til deg. Kanskje en pause fra prøving, temping og testing er godt om det ikke går denne gangen.
Er sikker på at du klarer det snart, heier masse på deg [emoji173][emoji173]