Jeg er MER kvalm enn før jeg [:'(] - men tror nok det kommer av at vi er på ferie i utlandet med andre lukter, mye røyk osv. For meg som aldri har røykt er det først nå når jeg er i utlandet at jeg forstår hvor heldig jeg er som har røykeloven å "gjemme meg bak" hjemme.
Ellers har jeg hatt et par dager med velkjente bekkenløsninssmerter -sitter i lysken og stråler nedover lårene. I dag har jeg faktisk vært bra, så jeg håper å slippe unna en stund til. Var veldig plaget med de to forrige, så jeg kjenner symptomene og får helt hetta bare ved tanken på at det skal starte allerede nå.
Kjenner litt bevegelse nå, har kjent det i to ukers tid. Er sikker på hva jeg kjenner, var tidlig bevegelse med de forrige også [;)].
12 uker er nådd i morgen - klar for 2. trimester [:)]