Hvor tidlig kjente dere spark??

nestemann

Flørter med forumet
Hvor tidlig i svangerskapet kjente dere antydning til spark fra den lille???
 
første kjente jeg sånn "bobling" i magen , det var tidlig...og jeg mener jeg kjente spark noen dager etter ultralyd..jeg hadde en veldig sprelsk liten gutt inni magen da , det husker jeg hun damen sa som tok ultralyden[:D] gled deg til ultralyden, det er sååååå koselig. og du får bilder med deg hjem og hele greiene..skal du vite kjønnet eller???
 
Med førstemann kjente jeg spark i uke 14-15, med andremann kjente jeg spark i uke 12-13!! Herlig!!
 
kjente det ikke før i uke 21 eller 22...
 
uke 20=)
 
er ikke blitt gravid enda jeg da...[:@]...dvs skal teste imorgen [;)] og visst den slår til så er jeg 4 uker og 2 dager!!!
 
eg tror eg var 22 uker på vei eller noe sånt... det var vell 26 desember jeg kjente første sparket[:)] å ble gravid i slutten av august... hmmm tenke tenke.. ja iverfall ca 22 uker[8|]
 
Uke 14 med førstemannen og uke 11 med andremannen.[:)]
 
15 med nr.1
13 med nr.2
og nr.3. kanskje allerede,kjenner noe bobbling innimellom vertfall.....men va tidlig synst jeg[:-]
 
Skal krysse fingrene for deg jeg[:)]


ORIGINAL: *kryssefingreogtær*

er ikke blitt gravid enda jeg da...[:@]...dvs skal teste imorgen [;)] og visst den slår til så er jeg 4 uker og 2 dager!!!
 
18 uka på dagen![:D]
 
Back
Topp