Hvor skal barnet sove

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Kine
  • Opprettet Opprettet
Dere som samsover... Hvordan gjør dere det? Legger dere baby mellom dere? Ytterst i senga med noe som hindre h*n å falle ut? Med egen dyne?
 
Skal vedde for at det blir samsoving for hele familien, 2 voksne og 2 småttinger. Men vi monterer nok en bedside crib, også får vel vi foreldre bedrive nomadevirksomhet og bytte senger om nettene hvis det blir for folksomt ha-ha.
 
Dere som samsover... Hvordan gjør dere det? Legger dere baby mellom dere? Ytterst i senga med noe som hindre h*n å falle ut? Med egen dyne?
Jeg husker jeg nærmest fikk senebetennelse i høyrearmen sist da jeg lå med armen rundt jenta hele tida, da jeg var så redd pappan skulle rulle over.. Hu lå i midten og pappan er ganske tung og sover også tungt. Hu hadde egen dyne, men jeg brukte også dyna mi. Er det seng ved siden av, kan jo babyen ligge på begge sider, el ha et hinder som du sier.
 
Babyen ska ligga i vår seng den førsta tiden. Har samsovit me begge mina. Har bara tatt ner hodepute lägre ned och babyen längst upp i sängen
 
Blir nok bedside crib på vårt rom første tiden
 
Back
Topp