Hvor opptatt er du?

Faktisk ikke så veldig opptatt[:D] For her blir største jenta en umulius om jeg sitter på dataen når hun er oppe, så begrenser bruken til når hun ser barne tv eller sover. Evt om sambo er hjemme, så kan jeg bruke den litt.
Virker som om hun blir litt sjalu på dataen[8D]
 
Her skal han bortpå alt vi holder på med, så da er det til tider umulig å ha tastaturet fremme når han er våken [8D] Men tror nok jeg bruker litt for mye tid på datan sånn jevnt over ja [:'(] Prøver å sjærpe meg..
 
Var mye mer skyldig tidligere i barselperioden, da satt jeg veldig mye her på bv, og spilte på facebook. Nå jobber jeg, og har energi og overskudd til å være her for Taran når jeg er hjemme. Så det blir mye mindre bv og facebook. Men å kutte helt ut vil jeg jo ikke. [:)]
 
Back
Topp