hvor mye??

dite

Forumet er livet
VIP
❤️ Augustlykke 2020 ❤️
Hvor mye bruker dere i uka på å handle mat?? Her går det ca 1500 kr pr uke,men vi er jo 6 stk (snart 7)!!!
 
Her går ca 1000, men vi lever VELDIG godt da.. Er jo bare to.. Vi trenger ikke leve halvparten så godt engang..
 
Vi levde ganske økonomisk fritt før, men det siste året har vi måtte spare inn. Nå kjøper vi ofte mat som er på tilbud, prøver ofte og ha potet-middag, ikke spise 2 varmmåltider om dagen og ellers ikke sløse.
Men det blir fort over 500kr i uka, da vi er 3 stykker.
Helgene er det litt ekstra kos da. [:)]
 
ca 1000 kr.Vi er tre, men annen hver helg er vi fire.
 
Vi er fire stykker...
Bruker nok rett over 6000 kr. i månden på mat.
Blir i snitt litt over 1500 kr pr. uke.
Spiser veldig mye frukt og grønnsaker, så der fyker mange lapper avsted.
Men vi synes det er verdt det. Kjekt å lære ungene å spise sunn mat.
Mat er en ting vi ikke vil spare på.
 
Vi bruker ca 2000 kr men det er med såper bind osv.
Er 3 enda som spiser hu lilla spiser på meg enda [;)]
Men vi kjøper det vi har lyst på [:D]
 
Vi er 3 og bruker ca 1000...av og tilmere.
 
vi bruker rundt 1500kr og vi er tre.
 
Aner ikke hva jeg bruker...... Av og til handler jeg og av og til samboeren.. vi har ikke felles økonomi... Vi har penger så det holder, så slipper å tenke på det.
 
Vi bruker nok rundt 12-1300 kroner i uka på mat....og vi er to!

Men det er fordi vi ofte har gjester i helgene, og da blir det MYE og GOD mat!

Synes vi bruker litt mye, men vi handler det vil vil, når vi vil, og koser oss med god mat. Deilig å kunne gjøre det nå som vi har ganske god råd!

M
 
Back
Topp