Hvor mye penger brukte dere på bryllupet?

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Heidi
  • Opprettet Opprettet
Endte vel på rundt 100.000, inkludert alt fra klær til åpen bar og overnatting fra fredag til lørdag for både oss og 4 forlovere :)
 
Nærmere 60K inkl det vi fikk av svigers. Man har jo fortsatt brukt pengene selv om de er fått.
 
Mellom 50 og 60 tusen tror jeg.. Men det er uten brudekjolen.. Planla og gjennomførte bryllupet på under 2,5 måneder - og hadde ikke helt kontrollen på utgiftene siden alt gikk så fort..! :p
 
Landa på 100.000.
Det inkluderte ALT, også bryllupsreise.
 
Ca 110 000,- :o
 
0.-

Mann som ikke vil gifte seg.
 
Hadde vi betalt full pris på alt ville vi nok vært nærmere 150-200 000 tror jeg.
Vi fikk fryktelig mye gratis, så tror vi endte på 60 000 til sammen. Inkl stort lokale, mat til 93 personer, drikke til maten, 3 live band, lys, bordpynt, kjole, servitører og kokker :P
 
Jeg blir optimistisk nå kjenner jeg :D Jeg leste et sted at gjennomsnittlig bruker en 140 000 kr på et middels bryllup. Vi tenker å ha 70 gjester ca, og skal være i utlandet. Leie av lokalet blir nok det dyreste. Tror det koster ca 20.000 for bryllupsdagen...!!!
 
Wow, så flinke dere er til å få ting rimelig! Vi har budsjettert med 180 000, og det er uten bryllupsreise (som vi ønsker oss penger til i bryllupsgave). Vi har 110 inviterte, og har middag og åpen bar til alle, samt lokale og telt til å ha middagen ute. Det er vel der de største utgiftene ligger. Ellers skal jeg prøve å lage kaken selv, og ser om jeg ikke kan få til litt rimelig brudekjole samt kjoler til brudepikene :)
 
Vi fikk 50 000 av mine foreldre og 25 000 av hans!

Brukte rundt 60 000 så satt igjen med 15 000 :D var 55 gjester
 
Vi regner med å komme opp i nærmere 200 000kr uten bryllupsreise.
 
Back
Topp