spirelitens
Februar 2014's Miss Kokk <3
Tilgangsansvarlig
Februar 2014 - Skjult forum
VIP
Marslykke 2016
Ammer du ennå eventuelt?
Jeg ammet til 6 mnd
Jeg ammet til 6 mnd
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ammer igjen jeg og daAmmet min første i 17 mnd, feb14 ble ammet i 14 mnd og nå ammer jeg igjen
Høres veldig behagelig ut. Noen spesiell grunn til det?Med storsøster i 8 mnd. Denne gangen tenker 6 mnd. Kommer til å delamme denne gangen![]()
Er mest pga jeg ønsker meg litt mer frihet enn jeg fikk sist. Da var det totalt flaskenekt fordi vi ventet for lenge. Ble ganske deprimert av å være bunden hjemme så lenge som jeg var. Også brukte hun puppen for å få sove, uten å være sulten.. var så slitsomt at nå tenker vi at pappaen skal kunne trå tilHøres veldig behagelig ut. Noen spesiell grunn til det?
Jeg syns det var så deilig når hun begynte med fast føde. Så slapp jeg å puppe heeeeeele tiden. Enda mer deilig når hun tar flaska nå, for da er det ikke krise at jeg er borte litt.
Så flott at du fremdeles ammer. Er det bra nå?Ammer igjen jeg og dalillesøster er 7 mnd. Så håper jeg kan amme lenger denne gangen. Hun får mme også
![]()
Høres ut som en god planEr mest pga jeg ønsker meg litt mer frihet enn jeg fikk sist. Da var det totalt flaskenekt fordi vi ventet for lenge. Ble ganske deprimert av å være bunden hjemme så lenge som jeg var. Også brukte hun puppen for å få sove, uten å være sulten.. var så slitsomt at nå tenker vi at pappaen skal kunne trå tiltenkte å pumpe meg så hun kun får mm i starten da, og så gå over på begge deler etterhvert
![]()
Tja. Jeg er noe sår på ene puppen av og til. Men nå ammer jeg ikke like mye, så tror det hjelper. Og så er det mer melk i den andre puppen, så den som fort blir sår får litt mer fredSå flott at du fremdeles ammer. Er det bra nå?
Hvordan går det med ammingen nå?Han valgte å slutte ved 6 mnd. Og jeg orket ikke styre den gang med å komme over "kneika".