Hvis dere skulle ha gitt-....

Marielly

Elsker forumet
dette armbåndet til mannen deres,

Hva hadde dere gravert?

http://www.missingpiece.no/produkter/armband/stal/graverbart-armband-i-rustfritt-stal/
 
[:o]

det var vanskelig...Hmm...Kanskje navnet hans bare...

Nei du, det var vanskelig...

Heheh... hingsten på engelsk eller noe....[:D] Nei, det var kanskje teit[&:]...Noe tøft hvertfall...Ikke noe jeg kommer på nå...er såååååå sliten...[&o]
 
MIN MANN M ARMBÅND....??? mowahahaaa...[:D]
 
Navnet ditt?!?!?! [8|] [:D]
 
hmmm, vet ikke helt..
kanskje ikke noe alt for klisje aktig?? gjorde det på ett kjede jeg gav til sambo for noen år siden.. veldig søtt der og da, men etter hvert blir det litt for klisje og sukkersøtt altså[8D]

er jo så vanskelig, navnet kanskje?
 
Har tenkt både på mitt nav og hans, men vet ikke helt...

hadde jo vært litt spessielt med et ord på spansk eller no da.. men hva da mo tro-...? off, får tenke litt på det trur jeg:)
 
Navnet hans! Det hadde hvertfall hvert det mest naturlige for meg[;)]
 
Hvis du kunne ha ventet til den lille er født, eller om dere har barn fra før så kunne du jo ha gravet inn " Pappa til.xxxxxxx"?
 
Jeg ville ha gjort noe i den duren ihvertfall[:D]
 
ORIGINAL: 17mai mamma

Hvis du kunne ha ventet til den lille er født, eller om dere har barn fra før så kunne du jo ha gravet inn " Pappa til.xxxxxxx"?

Jeg ville ha gjort noe i den duren ihvertfall[:D]



Han har tattoo med navnet hennes;) , blir nok av navnet hans tror jeg... får tenke litt
 
Back
Topp