Hvem madrass til bedside-crib?

Tutta1987

Forelsket i forumet
Snøfnuggene 2018
Noen andre som skal ha bedside crib? Jeg er så usikker på hvem madrass man bør kjøpe.
Har funnet 2 på nett, 1 airlux og 1 med en tynn ull del på. Lurte litt på den med ull på siden det er vinter når babyen kommer, men så er jeg redd det skal bli feil med ull så tett på hele natten.

Hva tenker dere? Har dere noe annet tips til god madrass? Må være til 40x84 cm seng. IMG_2017-08-29_22-22-02.JPG IMG_2017-08-29_22-21-47.JPG
 
Jeg har kjøpt en billig madrass fra ikea (90kr) og klippet til. Babyen er så lett uansett, at den ikke trenger noen fancy madrass.
 
Hva slags madrass kjøpte du på IKEA? [emoji4]
Den billigste til sprinkelseng. Ren skumgummi hele veien gjennom, så lett å klippe til. Kostet 90kr, og den er helt kurrant for et lite barn.
 
De trenger jo ikke rare greiene, så det blir midt i blinken, tusen takk for tipset [emoji4]
Den har forresten et tynt, hvitt trekk på utsiden. Det kan selvsagt åpnes med glidelåsen, og tas av.
 
Back
Topp