Hva vil dere si er riktig?

x1x~Anni87~

Forumet er livet
Mine foreldre har flyttet fra hverandre,men mamma lot pappa beholde huset og alle tingene. Hun fikk 100 000 av han. Skulle jo egentlig hatt mye mer vist ikke hun hadde latt han beholde huset.
Men saken er at mamma kjøpte seg en hund når hun bodde hjemme for sine penger. Den kostet 7000. Hun kunne ikke ta den med når hun flyttet,så pappa sa at han kunne ha den så lenge. Men nå har han spurt om han kan kjøpe hunden for bare 2500. Men mamma vil gjerne ha 5000 for den. Hva synes dere? Er det ikke egentlig rimelig at han betaler henne litt for hunden? Jeg synes jo det,men mamma var så usikker..
Hun har jo tross alt betalt mye penger for den og forsikring på den og alt mulig..
 
syntes vel egentelig at hun bude ha mere enn 2500 for den siden hun ga 7000[;)]
 
Nei ikke så mye jeg heller egentlig. Men saken er jo at hun har gitt mye penger for hunden og pappa ville jo egentlig ikke ha den. 
 
ORIGINAL: Dollface©

hvis "markedsprisen" er 5000.. så syns jeg det er rett og rimelig at pappan din betaler det..

Vist hun hadde solgt den til noen andre,så hadde hun nok fått 7000 for den.
 
Pay up, pappa!
 
Ja iallefall 5000
 
Back
Topp