hva slags utdanning har du

Jeg er lektor. Helt passe utdannelse, noen vanskelige fag og noen enklere, men skulle ønske vi hadde mer praksis.
Jobber på skole :-)
 
Jobber på kjøkkenet på colorline og et utdannet hippolog
 
Er på god vei til å bli elektriker:) gikk rett i fra studiespesialisering til å bli lærling i elektro. Da må man gå 4.5 år i lære å ta VGs som kveldskurs slik at du får eksamen.
Utfordrende yrke, men utrooolig gøy og utfordrende på en god måte:)!
 
Jobber med å ta fagbrev som barne- og ungdomsarbeider. Jobber i videregående skole med utviklingshemmede og vanskeligstilte elever.
 
Vernepleier :)
Bolig for psykisk utviklingshemmede :)
Jeg synes det, men jeg er ikke spesielt glad i skolen :p
 
Jeg er allmennlærer og jobber på en skole. Utdannelsen var passe vanskelig. Å starte å jobbe var verre. Man lærer ikke mye om det man møter på i skolen. Etter å ha jobbet i flere år, trives jeg veldig godt.
 
Jobber som miljøarbeider innen psykisk helse. Bachelor i sosiologi, begynner på vernepleie til høsten
 
Back
Topp