Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Jobber i klesbutikk,i BARNE/BABY avdelinga, er avdelingsleder der og får bestemme alle babyklær som skal inn, du kan troooooo jeg blir helt gal av å gå på jobben dagen:)))
Er egentlig utdannet advokat sekretær men her jeg bor er det nesten umulig å få jobb som det, så blir vel flytting etterhvert:) men ikke før lille spire er ute:)))
Er utdannet instutisjonskokk, men jobber som renholder. Trives godt og er glad for å ha fin arb.tid og bare jobb på hverdagene. Var jo d som var grunnlaget for at jeg søkte, da jeg er alene med ei snuppe på 4, funker dette bra for meg :-) Ehh..jooda, skal få flytta sammen med kjæresten før baby'n kommer ;-)
61% fast ansatt i kommunen..